خدمات ما

در لیزراسپایک مجموعه‌کاملی از انواع خدمات فنی مهندسی در زمینه Sheet Metal ، از طراحی، برش، خم کاری،

جوش و خدمات جانبی تا اجرای پروژه و تولید محصولات و قطعات دقیق صنعتی و ورقکاری ارایه می شود.

ما با بهره‌مندی از تکنولوژی لیزر دستگاه‌های BYSTRONIC سوییس، توانایی برش انواع ورق آهن تا ضخامت 25 میلیمتر و ورق استیل تا ضخامت 15 میلیمتر را داریم. قابلیت برش ورق‌های فلزی تا ابعاد 2×4 متر از ویژگی‌های منحصر بفرد ما است.

برش ورق های فلزی

Sheet Laser Cutting

Non-Ferrous Materials Cutting

برش فلزات رنگی

لیزراسپایک جزو معدود مجموعه هایی است که قادر به برش ورق آلومـینیوم تــا ضخامت 12 میلیمتر و ورق های مس و برنج تا ضخامت 5 میلیمتر و تا ابعاد 2×4 متر است.

Polygon Profile Tube Cutting

Tube Cutting

Special Structure

Ductwork Fabrication

برش پروفیل فلــزی

برش لوله فلــزی

ساخت مصنوعات فلـزی

کانال سـازی و فلزكــاری

لیزراسپایک یکی از معدود مجموعه‌هایی در کشور است که قابلیت برش بر روی پروفیل‌های فلزی تا طول 4 متر را دارا می باشد. ما با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی طراحی، می توانیم برش انواع شکل و طرح را بر روی هر نوع سطح چهار گوش و چندگوش تا ابعاد 400 میلیمتر و ضخامت 8 میلیمتر با دقت بالا انجام دهیم.

لیزراسپایک یکی از معدود مجموعه‌های برش لیزری در کشور است که قابلیت برش بر روی لوله های فلزی تا طول 4 متر را دارا می باشد.

ما با استفاده از نرم‌افزارهای تخصصی طراحی، می توانیم برش انواع شکل و طرح را بر روی سطوح گرد تا قطر 400 میلیمتر و ضخامت 8 میلیمتر با دقت بالا انجام دهیم.

با توجه به بکارگيري گسترده فلزات در صنایع، ساخت سازه‌ها و مصنوعات فلزي بسيار مورد توجه قرار گرفته است. ما می توانیم با طراحی دقیق، مصنوعات فلزی خاص و وسايل تزئینی مدنظر شما را با استفاده از برش‌های لیزری بر روی ورق، پروفیل، لوله و همچنین روش‌های ترکیبی و در ابعاد متفاوت بسازیم.

طراح و اجرای فرایند فلزكاري: شامل الگوسازی و گسترش احجام مختلف نظير: انواع مخروط (کامل، ناقص، غیر هم مرکز…)، انواع کانال، سه راه ها با انشعابات مختلف، زانوهای چند تکه با زاویه دلخواه، هودها و… با نرم افزارهای تخصصی و امکان چیدمان بهینه برای حداقل ضایعات، در توانایی لیزراسپایک قرار دارد.

Sheet Metal Working

CNC Bending

ورقکــاری

خمکـــاری cnc

یکی از مباحث بسیار کاربردی در صنعت، کار با ورق های فلزی یا ورق کاری می باشد. این عملیات معمولا شامل برشکاری، خم کاری، جوش کاری و حتی یکسری فرآیندهای جانبی مثل تمیزکاری، رنگ و پالیش و... است. اگرچه ماده خام بکار رفته در این کاربرد یک ورق ساده فلزی است، اما برای آنکه یک مدل تخت طراحی پس از برش، به درستی در فرایند خمکاری به محصول نهایی منتج شود، نیاز به یک طراحی دقیق مهندسی بر مبنای ضخامت ورق و دیگر پارامترها است. ازین رو طراحان لیزراسپایک با استفاده از نرم افزار تخصصی sheet metal working و با بهره از دانش و تجربه خود، طراحی و اجرای پروژه های ورقکاری از طراحی و برش، خم، جوش، و خدمات جانبی تا تولید محصول را انجام می دهند

خم‌كاری يكی از فرآیندهای بسيار مهم در صنايع فلزی و ورق‌كاری است كه هرچه تكنولوژی و مهارت بيشتری در اين عرصه به کار گرفته شود، محصول نهايی از دقت و كيفيّت بالاتری برخوردار خواهد بود.

اين شركت با بكارگيری جديدترين و مدرن ترين تكنولوژی روز دنیا و یکی از بهترين برندهای دستگاه خم‌كاری ساخت شرکت سوییسی BYSTRONIC مدل 2017، قابليت توليد قطعات بسيار پيچيده و حساس را دارا می‌باشد. دستگاه خم پرس بریـک ‍CNC و 4 متری 225 تن با كنترل 7 محور همزمان، يكی از دستگاه‌های اين مجموعه می‌باشد كه با دقت 0/05 ميليمتر در قرارها و 0/1 درجه در زاويه خم، توانايی بی‌نظيری در توليد انواع قطعات فلـزی را به اين مجموعه داده است.

تکنولوژی روز درخدمت خم‌کاری دقیق

كنترلـر تمام لمسی (ByVision) با امکان شبیه سازی سه بعدی خم‌کاری، سهولت، دقت، و تكرار پذيری بی مانندی در خم‌كاری انواع ورق‌ها فراهم می‌آورد. همچنين سيستم Hydraulic Crowning تمام اتوماتيك، اين قابليت را به اين دستگاه می‌دهد تا خم‌هـای به طول بلند را با استفاده از تغيير در انحنای ماتريـس، بدون كوچـكترين اعوجاج و خطا در تمامی طـول خم با دقت كمـتر از 0/1 درجه بدسـت آورد.

توان 4400 وات، ابعاد 2×4 متر

یکی از قویترین، بزرگترین و سریعترین دستگاه های برش لیزر مدل 2005 ساخته شده توسط تکنولوژی بایسترونیک سوییس، امکان انجام پروژه های بزرگ صنعتی در تیراژ بالا و ابعاد بزرگ و حداقل زمان را به وجود آورده است.